Yükleniyor

Barcelona’dan Neymar hamlesi geldi. 2017 yılında 222 milyon euro bedelle Paris Saint-Germain’e transfer olan ve dünya futbol tarihine geçerek bonservis piyasasını da altüst eden Brezilyalı oyuncu, Fransa’da bir türlü istenilen formu yakalayamamıştı.

Aksam.com.tr’nin Fransız basınından aktardığı özel haberine göre, Barcelona Neymar’ı yeniden kadrosuna katmak için harekete geçti. Fransız devine gittiği günden beri bir türlü istenilen seviyeye gelemeyen ve Avrupa’da takımına kupa kazandıramayan Neymar’ın İspanya’yı özlediği bilinmekte.

Brezilyalı oyuncuyu yeniden kadrosuna katmak isteyen Barcelona, 2017’de Neymar’ın yerine doldurmak için kadrosuna kattığı Ousmane Dembele’yi bu transferde takasta kullanmak istiyor.

Barcelona ile bu yaz sözleşmesi bitecek olan Ousmane Dembele, Katalan ekibi ile yeni sözleşme için anlaşmış değil. Yıllık ücretine zam isteyen yıldızın talebine karşı mesafeli olan Barcelona yönetimi ona kısa süreli bir sözleşme ile imzayı attırıp Neymar takasında kullanma niyetinde.

İspanyol devi ile sıkıntıları bilinen Dembele’nin bu karara nasıl karşılık vereceği ise merak konusu.

Cevap Yaz veya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.